Manažer provozovny České Budějovice

Náplň práce:

  • zodpovědnost za bezproblémový chod a rozvoj provozovny - styčný bod mezi vedením a provozovnou
  • vedení malého pracovního týmu, personalistika - zajištění kompletní pracovní agendy, osobní hodnocení a motivace zaměstnanců
  • obchodní aktivity, plnění obchodních cílů provozovny - obchodní jednání a zprostředkování zakázek, kontrola realizace zakázek, pomoc s řešením nestandardních požadavků

Pro tuto práci je potřeba především:

  • vedoucí a obchodní schopnosti, praxe alespoň 2 roky
  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • obchodní a proklientský přístup
  • samostatnost, angažovanost
  • pragmatické myšlení a efektivní organizace práce
  • důslednost a objektivnost

Nabízíme Vám:

  • zázemí stabilní české firmy (více než 25 let na trhu)
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou jeden rok, po uplynutí jednoho roku na dobu neurčitou
  • fixní mzdu dále závislou na zkušenostech, schopnostech a obchodních výsledcích
  • rozmanitou pracovní náplň
  • odbornou podporu a zaškolení
  • stravenky
  • služební mobilní telefon i k soukromým účelům
  • služební vozidlo
  • přátelský kolektiv

Nástup možný ihned, mzdové podmínky uvedeme na vyžádání.

Těšíme se na Vás!