Projektový manažer

Primární pracovní náplň: řízení projektů na všech úrovních

  • kompletní řízení projektů od zadání přes návrh HW/SW, kalkulace, projektová dokumentace, obchodní nabídka, jednání s klientem, dodavateli atd.
  • testování a kompletní implementace HW/SW, nastavení procesů a kompletní projektové řízení včetně vedení malých týmů a jednotlivců
  • spolupráce s dodavateli - konzultace, návrhy změn, testování, plánování kapacit
  • zpracování podkladů pro výběrová řízení

Předpokládáme velmi dobré počítačové znalosti

Dále zkušenosti a dovednosti:

  • s projektovým řízením - projektová školení
  • logické, analytické a strategické myšlení
  • prezentační a komunikační dovednosti
  • zpracování dokumentace
  • samostatnost a chuť tvořit
  • základní znalosti mechaniky, SW, HW, zkušenost s IoT, rádiovou technologií
  • AJ min. úroveň B2

Nabízíme:

  • firemní prostředí o cca 100 zaměstnancích
  • zajímavou práci na HPP
  • menší pracovní kolektivy
  • zaměstnanecké benefity