Provozovatel multiproduktového portfolia značky SHERLOG

Kariéra

Specialista technické infrastruktury

CO BUDE TVÁ NÁPLŇ PRÁCE:

  • přesná zámečnická práce se železem (např. výroba výložníků pro anténní systémy), které jsou osazeny technologií pro přenos dat
  • kompletace a zapojování technologie pro datové přenosy (elektromechanika – letování a krimpování konektorů, a jiné)
  • umístění technologických celků na telekomunikační stožáry, na rozhledny, či výškové budovy (práce ve výškách do 90m)
  • vyhodnocování datových přenosů v aplikaci
  • základní práce s PC (email, word, excel)
  • zpracování a údržba dokumentace k vystavěné síti/infrastruktuře, dohled nad funkčností radiové sítě a její servis po celé ČR.

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?

  • středoškolské vzdělání zakončené výučním listem nebo maturitou, nejlépe v oboru  elektro
  • všeobecnou manuální zručnost, pracovitost a chuť učit se novým věcem
  • zdravotní předpoklady pro práci ve výškách
  • bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • spolehlivost, samostatnost, schopnost pracovat v kolektivu, komunikační schopnosti

CO ZA TO?

  • zajímavou práci na HPP, pracovní doba 8:00 - 16:30 hodin
  • nástupní mzda ve výši 34.000,-Kč, po zaučení možnost navýšení mzdy
  • odborné zaučení svými kolegy pro výkon požadované práce
  • školení a certifikaci pro práci ve výškách, školení pro práci s elektrotechnickými zařízeními dle vyhlášky 50/1978, svářečský kurz a jiná odborná školení
  • pracovní a ochranné pomůcky
  • práci v malém kolektivu
  • 20 dnů dovolené + 3 dny volna s náhradou mzdy ročně
  • 2 dny zdravotního volna ročně
  • mimořádné odměny
  • stravenkový paušál
  • nové zkušenosti a dovednosti

Pro více informací kontaktuj naší HR Šárku Cikánkovou na sarka.cikankova@sherlog.cz

Kontaktujte nás

Staň se i Ty součástí našeho týmu

Klientů si vážíme