Vývojář HW/SW

Pro oddělení vývoje HW/SW přijmeme nového vývojového pracovníka se zaměřením na elektrotechniku.

Hledáme zkušeného " bastlíře ", kterého baví elektronika

Náplň práce:

  • spoluúčast na vývoji a testech nových HW a SW řešení pro speciální zabezpečovací a monitorovací realizace
  • podpora při provozování systémů pro vyhledávání a monitoring odcizených vozidel a strojů
  • prototypový vývoj a spoluúčast na řízení výroby
  • kreslení schémat a návrhy plošných spojů
  • samostatná práce s měřícími přístroji, jako osciloskop, mulrimetry, RLC můstek, spektrální/anténní analyzátory,PSV metr, VF generátor, VF powermeter, mikroskop, atd.
  • analyzování dat různých komunikačních protokolů
  • ověřování nových funkcí firmwarů radiových jednotek a aplikací pro PC implementovaných našimi programátory
  • testování a úpravy HW různých jednotek a modulů dle aktuálních potřeb
  • práce s PC

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání elektrotechnického směru se zaměřením na slaboproud
  • zkušenosti na pozici vývojáře HW/SW alespoň 5 let nebo schopnosti tomu odpovídající
  • požadujeme spolehlivost,  pečlivost, přesnost, samostatnost, mechanickou zručnost - šikovnost
  • vhled do problematiky vývoje HW, zkušenosti s návrhem HW
  • schopnost samostatjně řešit komplexní problémy a navrhovat jejich řešení, odhalovat a analyzovat chyby v zapojeních a na DPS
  • perfektní znalost pasivních i aktivních součástek ( druhů, vlastností, parametrů, pouzder)
  • perfektní orientace v elektrotechnických schématech a konstrukčních výkresech
  • znalost návrhových programů ( pracujeme především s Eagle)
  • torba schémat dle konceptuálního zadání, výběr součástek, sestavování soupisek, tvorba výrobní dokumentace
  • znalost zásad správného návrhu desek plošných spojů a procesu zadávání jejich výroby
  • vynikající dovednost pájení mikropájkou THT i SMD součástky, pájení horkým vzduchem, schopnost pájet s citem
  • dobrá orientace v měřící technice, schopnost samostatně provádět měření elektrických veličin
  • schopnost oživovat prototypy/výrobky dle dokumentace a identifikace chyb
  • zkušenosti s programováním mikrokontrolérů v assembleru
  • alespoň základní znalost některého vyššího programovacího jazyka ) c+, basic, java,...)
  • schopnost samostatného vyhledávání informací o součástkách na internetu
  • znalost angličtiny, zejména odborné elektrotechnické terminologie nutné k práci s datasheety a aplikačními poznámkami součástek
  • velmi dobrý zrak ( běžně práce s pouzdry 0402)
  • schopnost spolupracovat s kolegy programátory a techniky na větších projektech
  • nekuřácké pracoviště

Uvítáme:

  • opravdový zájem o elektro obor
  • uvítáme znalosti z vysokofrakvenční techniky, antény, přizpůsobení, modulace, atd.
  • znalost některého z programů pro simulaci analogových /digitálních obvodů
  • podrobnější znalost alespoň jedné rodiny mikrokontrolérů ( Microchip, STM, Silab,...)
  • znalost práce s weby prodejců a elektronických součástek ( Mouser, TME, Farnell,...)
  • umění práce s některým CAD programem na bázi AutoCADu
  • znalosti typických výrobních chyb a příčin provozních selhání
  • zkušenosti s opravami elektronických zařízení

Nabízíme:

  • práci na HPP v malém kolektivu
  • rozmanitou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí
  • finanční ohodnocení reflektující zkušenosti a schopnosti
  • stravenky
  • flexibilní pracovní dobu
  • profesní růst
  • mobilní telefon a notebook
  • zaměstnanecké benefity