ilustrační obrázek
I v nouzovém stavu se auta stále kradou

I v nouzovém stavu České republiky se stále krade. Zloději řádí hlavně ve velkých městech. Lupiče neodradí ani vyšší trestní sazba. 
Automobily, motorky a stroje patří mezi nejvíce kradené předměty. Aktuálně takový případ se stal přímo v Praze 5.4.2020, kdy zdrogovaný muž bez řidičáku ujížděl v kradeném voze. Lupič ujížděl policistům v Praze přes Jižní spojku směrem na Černý most. Únik zastavila až nehoda jeho vlastní vinou na sjezdu na Hradec Králové. Na celou akci natočenou samotnými policisty se můžete podívat ZDE.

Další krádež se stala v březnu opět v našem hlavním městě. Ta se lupičům podařila dotáhnout do konce a vůz skutečně odcizili. Jednalo se o elektroauto značky Tesla. Majitel vozu měl v tomto případě štěstí. Zloděje odhalil servis, kam si jel auto dobít. Podrobnosti o této krádeži najdete ZDE.

My dokážeme ochránit a zabezpečit i elektroauta. Díky našemu nezarušitelnému rádiovému zabezpečení SHERLOG RSG. Nyní při pořízení tohoto zabezpečení ušetříte 10 285,- Kč. Službu budete mít po dobu 1 roku zdarma. Více informací o naší probíhající akci na SHERLOG RSG najdete ZDE.