bagr
Krádeží zemědělských strojů přibývá

Pořídit si nový traktor nebo jinou zemědělskou techniku znamená výrazný zásah do rozpočtu zemědělského podniku. Proto se většina firem snaží udržet v provozu svůj strojní park co nejdéle. O to citelnější je pak ztráta několika traktorů najednou. Ty se totiž stávají stále častěji objektem zájmu zlodějů, a to i v krajích, kterým se dosud kriminalita spíše vyhýbala. Dokonce jsou skupiny zlodějů, které se specializují přímo na krádeže techniky. 

V období jara, s příchodem krásného počasí, vždy nastane rozvoj v oblasti zemědělství a stavebnictví, a tím pádem je potřeba více strojů. V tomto období dochází ke krádežím nejvíce. Proto jsme si pro Vás připravili akční nabídku na rádiové zabezpečení SHERLOG pro techniku. 

Nabízíme komplexní řešení pro stroje, techniku a zařízení. Spolehlivé rádiové zabezpečení se službou dohledání a navrácení stroje. Každý také určitě ocení, pokud může ušetřit nemalé měsíční výdaje. I s tím Vám můžeme pomoci. Pro zlepšení efektivního využívání strojů a optimalizaci nákladů doporučujeme online monitoring SHERLOG Trace s elektronickou knihou jízd.

Naše akční nabídka:

Cena za zabezpečení při pořízení 9.500,- ( vč. poplatku )

Roční provozní poplatek od následujícího roku 4.500,-

S námi máte stavební a zemědělské stroje pod dozorem!

Pro více informací volejte na tel: 221 513 333 nebo pište na email info@sherlog.cz.