ilustrační obrázek
Motorkářská sezóna zahájena

Zanedlouho bude motorkářská sezóna v plném proudu a mnozí z vás už pomalu probouzí svůj stroj ze zimního spánku. Než poprvé na jaře vyjedete, čeká vás několik úkonů. Nejčastějším problémem bývá baterka, obzvlášť pokud jste před zimou motorku jen odložili. Následuje olej, lanko spojky nebo natřít řetěz. Až všechno nachystáte a vyrazíte na první cestu, přijde další fáze. Je třeba váš stroj dobře ochránit a zabezpečit před zloději.
S příchodem jara velmi narůstá i aktivita zlodějů. Ačkoliv číslo ukradených motorek výrazně nenarostlo, škody, které zloději napáchají jsou značné a každoročně stoupají. Za loňský rok se vyšplhalo toto číslo na 20 milionů korun.

Zastavili jste na místě, kde podle vás zloději neřádí, a navíc si chcete jen rychle odběhnout? I tak je důležité mít motorku zabezpečenou. Lupičům často stačí pár minut na to, aby motocykl naložili do připraveného auta a odjeli. Pokud budete mít motorku zabezpečenou naším unikátním nezarušitelným zabezpečením SHERLOG Moto, nemusíte se o ni bát.

SHERLOG Moto je rádiové zabezpečení motocyklů s aktivní rádiovou jednotkou, která v případě neautorizovaného pohybu sama hlásí poplach Operačnímu centru. To pracuje NONSTOP.

Jak to funguje?

  1. Jednotka skrytě instalovaná uvnitř motocyklu vysílá poplašný signál v případě pohybu motorky bez autorizačního čipu.
  2. NONSTOP operační centrum přijímá hlášení o neautorizovaném pohybu motocyklu. Po potvrzení ostrého poplachu zahajujeme vyhledávací akci
  3. Ve spolupráci s Policií ČR najdeme odcizený motocykl a vrátíme majiteli.

 

Nyní v jarní akční nabídce dostanete slevu 1.000,- Kč na aktivačním poplatku.

Více informací a kompletní ceník SHERLOG Moto naleznete zde.