Novinky v aplikaci SHERLOG Trace 05/2020

Webináře

V červnovém webináři se budeme věnovat novinkám:

Parkovací místa v mapě:
V aplikaci nově můžete zobrazit parkovací místa. Informační bublina u parkovacího místa zobrazuje otevírací dobu a cenu parkovného. Zapněte si novou mapovou vrstvu a ihned vidíte nejbližší možné parkoviště a to včetně všeho důležitého.

Maximalizace mapy:
Zpříjemněte si práci s mapou. Pomocí jednoho tlačítka pro maximalizaci, umístěného vedle vyhledávacího pole, si můžete zvětšit mapu. Díky tomu docílíte přehlednějšího zobrazení.

Evidence dopravních nehod:
Každá dopravní nehoda je nepříjemná, ale s novým modulem pro jejich správu si alespoň zjednodušíte administrativu kolem. Evidujte vše podstatné od viníky, druhu nehody, až po výši pojistného plnění. Vše přehledně přiřazené k jednotlivým vozidlům či řidičům. Evidenci dopravních nehod naleznete v modulu Další funkce.

Alerty - nastavení platnosti alertu:
V nové sekci Nastavení platnosti alertu si můžete zvolit počáteční i koncové datum, ve kterém budou jednotlivá vozidla sledována. 

Nový Alert - opakovaný vjezd do oblasti:
Dostávejte upozornění, pokud vozidlo vjede do zvolené oblasti vícekrát, než požadujete v daném časovém intervalu. U alertu lze nastavit, zda toto opatření platí pouze v pracovní době či nikoli.

Automatické označení tras mimo pracovní dobu jako soukromé:
Zjednodušte si práci. Jedním kliknutím si nastavíte, že všechny trasy mimo definovanou pracovní dobu budou vedeny jako soukromé.

S dalšími webináři budeme pokračovat od září.

 Zpět

Klientů si vážíme

×