Stejně jako provozovatelé většiny webů, také my na našich stránkách využíváme cookies, a to k poskytování služeb,
personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Pokud náš web používáte, vyjadřujete s tím svůj souhlas.

Zabezpečení sněžného skútru

Věděli jste, že zabezpečujeme i sněžné skútry?

Výlet v horách, naštěstí nemusíte pěšky, máte skútr. Počasí se zhoršuje, a tak zastavíte před horskou chatou a dáte si horký čaj. Pak ještě jeden. Když vichřice ustane, zaplatíte a chcete pokračovat v cestě. Není ale na čem. Váš skútr přitom nezapadl sněhem, prostě zmizel. Znáte to. Neznáte? Tak to možná patříte ke klientům Sherlog.

Sherlog teď totiž zabezpečuje i sněžné skútry. Vozidlo, které jinak šikovný zloděj odveze (ať už po vlastní ose nebo na přívěsu) mnohem snáz než auto, tak přestává být „lovnou zvěří“. Odvézt se samozřejmě dá, bude ale nalezeno. V průměru do dvou hodin.

„Jak prosté, milý Watsone,“ řekl by Sherlock Holmes, kdyby ho povolali k podobnému případu krádeže. Důmyslně ukrytá, nedohledatelná jednotka Sherlog bez použití autorizačního čipu ihned ohlásí neoprávněnou manipulaci s vozidlem. Následuje rychlá konzultace s majitelem, a v případě, že se skutečně jedná o krádež, vyrážejí do terénu sledovací vozy. Pro ně pak už není, díky rádiovému signálu vysílanému z ukradeného skútru, problém vozidlo vypátrat.

A co víc, díky včasnému zásahu odpadají i ostatní starosti. Skútr se rovnou vrací k majiteli, nevznikají žádné další náklady, vše se děje v reálném čase… A zatímco policie koná, zatýká a vyslýchá, vy si můžete v klidu dopřát ještě jeden čaj.

Zaujalo Vás zabezpečení sněžného skútru nebo rolby? Chcete vědět, jak to funguje? Je to prosté, technicky je to pro nás stejné, jako zabezpečení motocyklu a od toho se také odvíjí cena. Na podrobnosti se můžete podívat ZDE.

Chci vědět víc

Zpět

Další aktuality

Věděli jste, že zabezpečujeme i sněžné skútry?

Zabezpečení sněžného skútru

Výlet v horách, naštěstí nemusíte pěšky, máte skútr. Počasí se zhoršuje, a tak zastavíte před…

Zjistit více

Jak probíhá vyhledávání ukradeného vozu?

Vyhledávání ukradeného vozu

Dramatické honičky, kvílení pneumatik a řvoucí sirény? I to se občas stává, ale mnohem častěji jde…

Zjistit více

Omezení provozu 31. 12 .2018

Omezení provozu 31.12.2018 pobočky v ulici Limuzská 14.

Zjistit více

Známe vítěze!

Vítězem SHERLOG 98. Ceny prezidenta republiky se stal Be Master

Zjistit více

Chcete poradit?
Spojte se s námi