Stejně jako provozovatelé většiny webů, také my na našich stránkách využíváme cookies, a to k poskytování služeb,
personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Pokud náš web používáte, vyjadřujete s tím svůj souhlas.

Zabezpečení sněžného skútru

Věděli jste, že zabezpečujeme i sněžné skútry?

Výlet v horách, naštěstí nemusíte pěšky, máte skútr. Počasí se zhoršuje, a tak zastavíte před horskou chatou a dáte si horký čaj. Pak ještě jeden. Když vichřice ustane, zaplatíte a chcete pokračovat v cestě. Není ale na čem. Váš skútr přitom nezapadl sněhem, prostě zmizel. Znáte to. Neznáte? Tak to možná patříte ke klientům Sherlog.

Sherlog teď totiž zabezpečuje i sněžné skútry. Vozidlo, které jinak šikovný zloděj odveze (ať už po vlastní ose nebo na přívěsu) mnohem snáz než auto, tak přestává být „lovnou zvěří“. Odvézt se samozřejmě dá, bude ale nalezeno. V průměru do dvou hodin.

„Jak prosté, milý Watsone,“ řekl by Sherlock Holmes, kdyby ho povolali k podobnému případu krádeže. Důmyslně ukrytá, nedohledatelná jednotka Sherlog bez použití autorizačního čipu ihned ohlásí neoprávněnou manipulaci s vozidlem. Následuje rychlá konzultace s majitelem, a v případě, že se skutečně jedná o krádež, vyrážejí do terénu sledovací vozy. Pro ně pak už není, díky rádiovému signálu vysílanému z ukradeného skútru, problém vozidlo vypátrat.

A co víc, díky včasnému zásahu odpadají i ostatní starosti. Skútr se rovnou vrací k majiteli, nevznikají žádné další náklady, vše se děje v reálném čase… A zatímco policie koná, zatýká a vyslýchá, vy si můžete v klidu dopřát ještě jeden čaj.

Zaujalo Vás zabezpečení sněžného skútru nebo rolby? Chcete vědět, jak to funguje? Je to prosté, technicky je to pro nás stejné, jako zabezpečení motocyklu a od toho se také odvíjí cena. Na podrobnosti se můžete podívat ZDE.

Chci vědět víc

Zpět

Další aktuality

Minikáry Libeř 2019

Tak jako každý rok SHERLOG podpořil závod minikár, který se konal v Libři nedaleko od Prahy. Na…

Zjistit více

ADAM ONDRA míří na olympiádu!

Ačkoliv je Adam Ondra ještě velmi mladý, už je ve svém oboru legendou světového formátu. SHERLOG…

Zjistit více

Legendy 2019 Video

Videoohlednutí za Legendami 2019

Zjistit více

Sherlog mezi legendami

Pražské výstaviště se proměnilo v ráj milovníků aut s rodokmenem

Zjistit více

Chcete poradit?
Spojte se s námi