Stejně jako provozovatelé většiny webů, také my na našich stránkách využíváme cookies, a to k poskytování služeb,
personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Pokud náš web používáte, vyjadřujete s tím svůj souhlas.

Přehled akcí 2019

Zajímavé akce pro motoristy v roce 2019

Červená, oranžová, zelená, vpřed! Neztrácejte čas, tento rok bude nabitý událostmi. Co vše na Vás čeká v roce 2019?

Buďte v obraze, nechte se inspirovat a hlavně pobavit. Americké legendy ze světa veteránů, závodní vozy otřískané Dakarem, motorky, čtyřkolky i minikáry, a ještě mnohem víc. Sestavili jsme pro Vás přehled akcí, které byste letos neměli minout. A nejen proto, že u toho budeme taky. 

 

28. 2.-3. 3. Motosalon (PVA Letňany)

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení. Největší oborová akce ve střední Evropě. Novinky, trendy a inspirace před začátkem motorkářské sezóny. Reprezentativní zastoupení významných značek. A možná přijedou i vagamundos!
(Oficiální web)

24. 3. Dakarské setkání (Autodrom Sosnová)

Písek, prach a pot. Galapředstavení všech českých týmů dakarské rally. Špičková dakarská technika v servisním zázemí i na autodromu. Skoky a šotolina na atraktivní offroadové trati. Závod RC modelů dakarských nákladních závodních automobilů.
(Oficiální web)

12. 4. Autoshow Praha (PVA Letňany)

Automobilové novinky na tradiční pražské výstavě. Jediná komplexní přehlídka značek převážně osobních automobilů u nás. Zcela nový koncept prezentace. Doprovodný program se zaměřením na bezpečnost provozu a ekologii.
(Oficiální web)

17.-19. 5. Legendy 2019 (Výstaviště Praha Holešovice)

Made in USA. Největší motoristická výstava v České republice, tentokrát se zaměřením na Ameriku. Stovky vozů, motocyklů a mnoho hvězd motosportu. Více než 1000 exemplářů. Přijede i komisař Bullit ve svém Fordu Mustang Fastback 390GT?
(Naše zážitky z Legend 2018)(Oficiální web)

7.-9. 6. Memoriál Honzy Kašpara (Chrast u Chrudimi)

Nemusíte chodit, ale můžete jezdit! Vozíčkáři na čtyřkolkách vzpomínají na herce a člena Divadla Járy Cimrmana Honzu Kašpara alias zvědavého invalidu Jirku Karáska. Pořádá Motoklub vozíčkářů České republiky.
(Oficiální web)

15.-16. 6. Minikáry Libeř (Libeř u Prahy)

Minikára je jednomístný závodní stroj převážně trubkového rámu, bez vlastního pohonu, pohybující se jízdou z kopce dolů. Pozor! Věk závodníků je omezen a musí činit alespoň čtyři roky.
(Oficiální web)

2.-4. 8. Grand Prix České republiky Automotodrom Brno

Nejslavnější motoristická akce v ČR! Moravská klasika. Světová motorkářská elita opět po roce v Brně. Čeští závodníci v souboji se světovou špičkou! Přijede si Karla Šlechtová zase drcnout do Valentina Rossiho?
(Oficiální web)

6. 10. Zlatá Přilba Pardubice Pardubice

Nejstarší a nejslavnější plochodrážní závod světa! Tradice od roku 1929! Jeden z nejspravedlivějších závodních systémů! Pozlatí si letos hlavu domácí či zahraniční borec?
(Oficiální web)

2. 11. FMX Gladiators games O2 Arena Praha

Adrenalin se valí do Čech! Nejstarší evropská freestyle motokrosová akce! Elektrizující atmosféra v pražské O2 aréně. Elitní gladiátoři znovu skáčou v Praze. Jakými triky nás ohromí tentokrát?
(Oficiální web)


 

Všechny tyto akce pro Vás budeme sledovat a na většině z nich se můžeme i potkat! A aby toho nebylo málo, můžete u nás dokonce vyhrát i volné vstupenky. Stačí se přihlásit k odběru našeho Newsletteru nebo nás sledovat na Facebooku. Teď už vám opravdu nic neunikne!

 

Zpět

Další aktuality

Legendy 2019

Legendy 2019 jsou za dveřmi

Zjistit více

Legendy - pravidla soutěže na FB

Pravidla soutěže na FB stránkách o vstupenky na LEDENDY 2019

Zjistit více

Chlapi to nekoušou - Exkluzivní rozhovor s Ollie Roučkovou

Ollie Roučková

Loni sama na čtyřkolce, letos s navigátorem v bugině, lépe řečeno v „sidexside“. Ollie Roučková je…

Zjistit více

Zajímavé akce pro motoristy v roce 2019

Přehled akcí 2019

Červená, oranžová, zelená, vpřed! Neztrácejte čas, tento rok bude nabitý událostmi. Co vše na Vás…

Zjistit více

Chcete poradit?
Spojte se s námi