Speciální projekty na míru

Umíme se Vám přizpůsobit

Speciální projekty na míru

Jsme schopni vytvořit projekty na míru podle Vašich potřeb

Zabezpečení vlaků

Zabezpečení vlaků

Zabezpečení vlaků

Varovný monitoring mobilních objektu

Díky tomuto systému je obsluha kolejového vozidla upozorněna na kolejová vozidla v jeho blízkosti, jejich vzdálenost a směr. Zabrání se tak kolizím kolejových vozidel.

Systém je tvořen komunikační jednotkou s technologií GPS, GSM a VHF a zobrazovací jednotkou – displejem, které jsou umístěny v každém vlaku. Díky tomuto systému je strojvedoucí upozorněn na vlaky v jeho blízkosti (v závislosti na terénu v řádech kilometrů), jejich vzdálenost a směr.

  • Vzájemná komunikace jednotek ve vlacích.
  • Možnosti zasílání údaju na server.
  • Pripraveno pro integraci se znacením tratí/kolejí.

Systém detekce úniků z potrubí

Systém detekce úniků z potrubí

Systém detekce úniků z potrubí

SHERLOG Security Pipelines II je prověřený online systém včasné detekce úniků z potrubí nezávisle na druhu média (ropa, voda, plyn,…) a typu potrubí. Systém detekuje již malé úniky od velikosti porušení potrubí od 2-3 mm a je schopen lokalizovat místo úniku v řádech desítek metrů do několika desítek sekund.

SHERLOG ATM

SHERLOG ATM

SHERLOG ATM

Zabezpečení bankomatů funguje na principu kombinace více technologií – rádiového systému SHERLOG Security, který zajištuje lokalizaci a přenos poplachové zprávy přes naší vlastní NEZARUŠITELNOU radiovou sít, dále pak technologii na principu GNSS/GSM s rozšířením o poplachové seismické čidlo. 

Navržený systém poskytuje nezávisle na sobě několik informací o poloze sledovaného objektu – GNSS pozici, polohu dle GSM sítě a polohu získanou z vlastní rádiové sítě SHERLOG.

Koncepce využití rádiové jednotky SHERLOG v kombinaci s GPS/GSM/GPRS, záložních zdrojů a komunikačních prvků s napojením na centrální dispečink operačního centra je v České republice naprosto unikátní.

SHERLOG RADIO

SHERLOG RADIO

SHERLOG RADIO

KOMUNIKACNÍ PLATFORMASMART GRID/AMI

Řešení SHERLOG Radio, je oveřená a spolehlivá komunikační platforma, umožnující energetickým podnikům vysoce efektivní inteligentní meření a řízení spotřeby. 

Platforma je vhodná pro všechny oblasti chytrých sítí od distribuce (SmartGrid, AMI, Load Management) až po koncového spotřebitele (G.Hn).

Monitorování zásilek

Monitorování zásilek

Monitorování zásilek

Jednotka pro monitorování zásilek je vybavena GPS a GSM modulem pro komunikaci a určení polohy. Díky vestavěnému akcelerometru umožnuje sledovat veškeré pohyby, otřesy či vibrace zásilky. 

Jednotka je vytvořena tak, aby ji bylo možné vložit do klasické poštovní obálky (220 x 110 mm), váží cca 90 gramů a díky ohebnému provedení projde klasickým třídícím systémem SIEMENS používaným vetšinou evropských pošt a doručovacích firem.

 

SHERLOG AID

SHERLOG AID

SHERLOG AID

Komplexní řešení pro podporu péče o seniory

Modulární produkt Sherlog AID umožňuje důstojné stáří, samostatnost a zajišťuje klid členům rodiny, kteří nejsou ve stálém kontaktu se seniorem. Pokud SHERLOG AID zaznamená narušení pravidelných návyků spojených s pohybem zasílá upozornění. Pomocí dalšího příslušenství připojeného přes technologii bluetooth je možné funkce rozšířit například o kontinuální meření tělesné teploty a tepu, měření okolní teploty a vlhkosti vzduchu. Veškeré tyto hodnoty jsou monitorovány a vyhodnocovány online, pokud některá měřená veličina překročí definovanou hodnotu vygeneruje se upozornění.

Největší výhodou tohoto zařízení je, že nevyžaduje žádnou obsluhu ze strany uživatele. Na rozdíl od S.O.S. tlačítek, přívěšku či hodinek není potřeba zajištovat pravidelné nabíjení ani kontrolovat, zda je uživatel používá.

Monitoring dřeva

Monitoring dřeva

Monitoring dřeva

Navrženo speciálně pro účely hlídání dřeva (palety, kmeny, klády, hranoly, atp.) a balíku slámy. Válcový tvar kapsle je uzpůsoben speciálně pro instalaci do otvorů vyfrézovaného sukovníkem. Speciální velikost pro umístení do Europalet. Zlepšená citlivost GPS pro spolehlivý chod s trvalým zastíněním vrstvou dřeva.

Automatické zasílání polohy v nastavené periodě se odesílá přes GPRS. Při detekci pohybu v libovolné ose nebo při změne polohy GPS se vyvolá poplach. 

Přehledné sledování ve webové i mobilní aplikaci. Zasílání poplachu také formou SMS na zvolená čísla. Velký provozní teplotní rozsah -40 °C až + 80 °C . Voděodolnost IP68.

Kontejnerová zabezpečovací jednotka

Kontejnerová zabezpečovací jednotka

Kontejnerová zabezpečovací jednotka

Zabezpečovací jednotka je sledovací zařízení s připojením na GNSS a GSM, které je schopno shromažďovat souřadnice zařízení a přenášet je prostřednictvím sítě GSM na server. Jednotka obsahuje senzory světla, hluku a odpojovací čidla. Díky tomu upozorňuje na otevření kontejneru, neoprávněné sejmutí jednotky i pohyb kontejneru.

Přehledná webová i mobilní aplikace pro zobrazování trasy i aktuální polohy jednotky.

 

Kontakt

Kontakt

V případě zájmu o tvorbu projektu na míru nás kontaktujte:

SHERLOG NG, a.s.
Londýská 55, 120 00 Praha 2

IČO 03559122
DIČ CZ03559122

Spisová značka B 20205/MSPH Městský soud v Praze

 

 Ing. Mgr. Milan Bártl
Obchodní ředitel Sherlog NG

+420 777 728 627
milan.bartl@sherlog.cz

 

Bc. Gabriela Baráková
Obchodní asistentka

M: +420 702 244 677
T: +420 221 513 606
gabriela.barakova@sherlog.cz

Klientů si vážíme

×