Čištění EGR ventilu

Čištění EGR ventilu

Zabraňte rychlému opotřebení a poruchám EGR ventilu odstraněním usazenin sazí (karbonu). Čištění EGR ventilu pomocí dekarbonizace je rychlé, vysoce účinné a výrazně sníží množství emisí i spotřebu paliva.

Snížíme emise vašeho vozidla a prodloužíme životnost (nejen) EGR ventilu

Snížíme emise vašeho vozidla a prodloužíme životnost (nejen) EGR ventilu

EGR ventil (z anglického exhaust gas recirculation, tzn. recirkulace výfukových plynů) je nedílnou součástí řady dieselových i benzínových motorů. Používá se pro regulaci průchodu spalin zpět do sání a do spalovacího prostoru, čímž zajišťuje splnění emisních norem. Během spalování paliva se však ve spalovací komoře tvoří částice sazí, které se odsud dostávají i na další části vozidla, kde se usazují, a to včetně EGR ventilu. Proto je třeba pravidelné čištění EGR ventilu, jakož i kompletní výplach motoru.

Dekarbonizace aneb Jak probíhá čištění EGR ventilu bez demontáže

Pro čištění EGR ventilu bez demontáže používáme tu nejbezpečnější metodu dekarbonizace – čištění vodíkem. Vhodné je provést komplexní dekarbonizaci motoru, a to po každých 15–25 tisících najetých kilometrů. Ta totiž efektivně a bezpečně odstraní částice sazí, a tím sníží náklady na provoz i údržbu vozidla, zvýší výkon motoru, sníží spotřebu paliva a výrazně sníží množství škodlivých výfukových plynů.

Nechcete-li, aby vám auto přestalo „táhnout“ nebo nešlo nastartovat v důsledku zaneseného EGR ventilu, rozhodně vsaďte na dekarbonizaci. Vyjde vás jen na zlomek ceny, kterou by stála výměna ERG ventilu. Objednejte se a zavítejte na některou z našich poboček SHERLOG v Praze, Brně či Plzni, kde vám kromě čištění EGR ventilu provedeme i čištění DPF, čištění vstřiků, čištění sání motoru atd., a odstraníme tak usazeniny z celého motoru. Rozdíl pocítíte okamžitě.

Cena čištění EGR ventilů dekarbonizací vodíkem

Cena čištění EGR ventilů dekarbonizací vodíkem

Cena čištění EGR ventilů dekarbonizací vodíkem závisí na samotném objemu motoru a začíná již na 2 590 Kč s DPH.
DO 999 cm 3
2 590 Kč s DPH
OD 1 000 cm 3
DO 2 999 cm 3
2 990 Kč s DPH
OD 3 000 cm 3
DO 5 999 cm 3
3 490 Kč s DPH

<p>Zanechejte nám vaše <strong>telefonní číslo</strong></p>

Zanechejte nám vaše telefonní číslo

a my se Vám ozveme

Na kterých pobočkách dekarbonizaci motoru provádíme

Na kterých pobočkách dekarbonizaci motoru provádíme

K odstranění karbonu z vašeho motoru vodíkem, můžete využít naše 3 pobočky SHERLOG.

Praha 9 – Hrdlořezy

Najdete nás v ulici Českobrodská 7/34, a to od pondělí do pátku od 7:30 do 18:00 hodin.

Pro rezervaci termínu nebo více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 221 513 333, nebo nám napište e-mail na revize‌‌M‌‌sherlog.cz.

Brno

Najdete nás v ulici Plynárenská 499, a to od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin.

Pro rezervaci termínu nebo více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 543 248 381 či +420 777 624 647, nebo nám napište e-mail na moravia@secar.cz.

Plzeň

Najdete nás ve Zruči v ulici V Koutě 338, a to od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin.

Pro rezervaci termínu neb o více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 722 129 224, nebo nám napište e-mail na plzen‌‌M‌‌sherlog.cz.

 

Pro informace o dekarbonizaci, sjednání termínů či zákaznickou podporu můžete také využít naše zákaznické centrum na telefonu +420 221 513 333, případně můžete vyplnit formulář na této stránce a my se vám ozveme.

Nenechte si ujít výhodnou nabídku, kdy k dekarbonizaci motoru získáte dezinfekci interiéru ZDARMA, a rezervujte si svůj termín ještě dnes. Rozdíl opravdu poznáte!

Klientů si vážíme

×