Vybrané referenční projekty

Podporujeme - pomáháme

Vybrané referenční projekty

ČP Security, s.r.o

Česká pošta Security, s.r.o., je dceřiná společnost České pošty, s. p., fungující na českém trhu od roku 2012.

Vozidla ČP Security najezdí ročně desetitisíce kilometrů při velké zátěži. Každoročně klesal jejich výkon a rostly náklady na správu vozového parku. Využili jsme tedy službu Dekarbonizace motoru od společnosti SHERLOG. Po provedení dekarbonizace můžeme potvrdit, že se snížila hlučnost motoru, zvýšil se jeho výkon a předpokládáme, že se do budoucna sníží i spotřeba, kterou budeme následně vyhodnocovat. Tuto službu můžeme doporučit všem, kteří chtějí udržovat svá auta v nejlepší kondici."

Bc. Zdeněk Lucký
Manažer divize CiT

ČP Security, s.r.o
Toyota Central Europe – Czech s.r.o.

Se společností SHERLOG Technology, a.s., jsme v roce 2023 navázali úzkou spolupráci. Zabezpečení SHERLOG Security Car, jsme zařadily do oficiálního příslušenství našich vozidel, které si naši zákazníci mohou pořídit na všech prodejních místech Toyota a Lexus po celé České republice.

Oficiální importér vozů Toyota a Lexus pro střední Evropu

Toyota Central Europe – Czech s.r.o.
CNI Tisk servis

Se společností SHERLOG spolupracujeme od roku 2001. V současnosti máme na monitoring napojený celý firemní vozový park, který disponuje téměř dvěma desítkami vozidel. Za celou dobu spolupráce musíme vyzdvihnout skvělou komunikaci a přístup společnosti za řešení potenciálních problémů.

Váš tým se vždy snažil překonat naše očekávání a byl schopen rychle a efektivně reagovat na každou výzvu, která přišla.

CNI Tisk servis

CNI Tisk servis
CAREL spol. s.r.o.

Přední společnost na světě působící v oblasti klimatizací, chlazení a vytápění.

Naši zaměstnanci jezdí po celém světe. Kde to jde, jezdíme služebními vozy a tak je pro nás důležité, aby služební auta bez problémů zvládala cesty. Proto jsme se obrátili na společnost SHERLOG se službou Dekarbonizace, abychom svým vozům dopřáli očistu a omlazení motoru a mohli je bez problému využívat nadále.

Hrych Vladimír
Generální manažer - jednatel

CAREL spol. s.r.o.
ACTIVA spol. s r.o.

Již mnoho let využíváme služby společnosti SHERLOG v oblasti ochrany majetku. Po celou dobu spolupráce jsme se vždy mohli spolehnou na skvěle fungující služby, vstřícný a profesionální přístup. Za ta léta spolupráce je vidět, že SHERLOG své služby vylepšuje a zdokonaluje a to nejen ve funkčnosti svých produktů, ale i směrem k pohodlnému užívání pro své zákazníky. Děkujeme za Vaše služby a těšíme se na další spolupráci.

ACTIVA spol. s r.o.
Vans Centre s.r.o.

Vans Centre s.r.o., největší prodejce užitkových vozidel v České republice.

Naše společnost využívá monitoring vozidel společnosti SHERLOG již od roku 2022. Na základě našich pozitivních zkušeností s využíváním služeb monitoringu vozidel pro náš vlastní vozový park, s plným přesvědčením doporučujeme tyto služby i našim klientům. Monitorování vozidel se stalo nezbytnou součástí moderního řízení vozových parků a přináší mnoho výhod jak z hlediska efektivity, tak bezpečnosti. Společnost SHERLOG je špičkou ve svém oboru.

Vans Centre s.r.o.
Devcity s.r.o.

Mladá vývojářská firma spolupracující s největšímí českými i evropskými zákazníky.

V naší společnosti zabývající se vývojem webových a mobilních aplikací se potřebujeme často osobně setkávat s klienty a proto potřebujeme být mobilní. Od SHERLOGu již několik let využíváme Elektronickou knihu jízd, díky které máme nad naším vozovým parkem přehled. Nová služba dekarbonizace motoru technologií Hydrogen Carbon Cleaning předčila naše očekávání a máme jistotu, že nám naše vozy budou sloužit déle a spolehlivě. Určitě budeme tuto službu využívat pravidelně. 

Tomáš Těthal
Jednatel společnosti

Devcity s.r.o.
Petr & Maria

Děkujeme za velmi milou a přátelskou atmosféru a profesionální služby. Naše Bubla ožila a při každém zdvihu kliky, krouťáku, jásá a vesele a mocně si bublá, madam spotřeba také zhubla zhruba o litr. Pět set koní je zase v ohradě.

Dobrou firmu dělají dobrý lidi.

Petr & Maria
Ing. Petr Božík

Spokojený zákazník SHERLOG SE

Po dekarbonizaci hydrogenem jsem pozoroval změkčení chodu motoru, snížení spotřeby paliva a větší "zátah". Na základě objektivního měření na stanici technické kontroly a mých subjektivních pocitů konstatuji, že dekarbonizace motoru hydrogenem splnila, ba předčila má očekávání a vynaložené prostředky se mnohonásobně vrátí. 

Ing. Petr Božík
Zákazník

Ing. Petr Božík
Fio banka

Česká banka zaměřená na bankovní služby bez poplatků a investice do cenných papírů.

Naše spolupráce začala v roce 2013, kdy jsme hledali efektivní řešení, jak monitorovat náš vozový park. V produktu SHERLOG Trace jsme našli flexibilní a jednoduchý systém, jak mít vozidla pod kontrolou. Systém nám pomáhá optimalizovat náklady a využívat naši flotilu vozidel naplno.

Bc. Lukáš Beran
Facility manager

Fio banka
PLANET LINE

Mezinárodní a vnitrostátní doprava

Naše spolupráce začala již v roce 2000. Zakládáme si na kvalitních službách, nadstandardnímu servisu a bezpečnosti. SHERLOG má stejné cíle. Využíváme to nejlepší z nabídky SHERLOG a jsme spokojeni.

Roman Hrdlička
provozní ředitel

PLANET LINE
KAR Limousine service, s.r.o.

Exklusivní privátní doprava

Věnujeme maximum úsilí a nasazení tomu, abychom poskytovali služby na maximální možné úrovni a vždy ke spokojenosti klienta. Stejnými principy se řídí i SHERLOG, dodavatel monitoringu a elektronické knihy jízd. Na naše specifické požadavky reagují konstruktivním řešením.

Karel Řikovský
jednatel společnosti

 

KAR Limousine service, s.r.o.
Viessmann, s.r.o.

Vytápění, průmyslové energetické systémy, chladicí systémy

Zavedením on-line monitoringu a elektronické knihy jízd jsme zaznamenali finanční úsporu provozu firemní flotily již během prvního roku používání. Náš vozový park reprezentuje několik desítek vozidel a ohlídat takový počet aut představuje velké množství administrativy, kterou jsme chtěli významně omezit. To se nám díky SHERLOGu podařilo.

Jan Eichenmann
vedoucí oddělení podpory prodeje, fleet manager

 

Viessmann, s.r.o.
O2 Czech Republic, a.s.

Největší integrovaný poskytovatele telekomunikačních služeb na českém trhu

Vznikem společného projektu O2 Car Control (Elektronická kniha jízd) jsme vstoupili do dalšího segmentu nabídky ICT služeb (informační a komunikační technologie) pro naše zákazníky. SHERLOG pro nás znamená zachování kontinuity vývoje a kvalitní technickou podporu již stabilního produktu v naší nabídce.

Když nám SHERLOG představil svůj nový produkt na dekarbonizaci motoru vodíkem, neváhali jsme naše partnerství rozšířit a u našich služebních vozů jsme službu využili. Výsledkem je snížení nákladů na provoz, zvýšení výkonu motoru a v neposlední řadě také snížení emisí.

Roman Bacík
Director, Product & Innovation - Mobile

O2 Czech Republic, a.s.
HENNLICH, s.r.o.

Dodavatel průmyslových komponent špičkové kvality

Využíváme kombinaci obou služeb systému SHERLOG, zabezpečení vozidla a monitorování firemní flotily. Jistota, že máme efektivně řízený provoz služebních aut a že v případě odcizení o ně nepřijdeme, je pro nás velmi důležitá.

Pavel Žalud
vedoucí správy

HENNLICH, s.r.o.
KPMG Česká Republika, spol. s r.o.

Společnost poskytující služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva

Instalacemi zařízení SHERLOG do vozidel jsme vyřešili věčnou obavu o firemní vozidla managementu. Měli jsme neblahou zkušenost a s instalacemi SHERLOG byl náš problém vyřešený. Jsme spokojeni.

Petr Adáček

KPMG Česká Republika, spol. s r.o.
LEASE PLAN, spol. s r.o.

Společnost poskytující profesionální služby v oblasti operativního leasingu

Služby systému SHERLOG jsme zařadili mezi doplňkové služby pronajatých vozidel již v roce 2012. Nabídli jsme klientům možnost zabezpečit „svůj“ vůz proti odcizení a eliminovat tak ztráty v případě krádeže odcizeného vozidla. Od té doby využilo nabídku instalace systému do pronajatého vozidla stovky klientů..

Michal Boháč
Operations Specialist – Mobility

 

LEASE PLAN, spol. s r.o.
AUTO JAROV, s.r.o.

Největší obchodní dům automobilů v ČR

Se značkou SHERLOG spolupracujeme prakticky od začátku našeho působení na trhu prodeje a servisu automobilů v ČR, tedy od roku 1993. Za tu dobu se oběma firmám podařilo dostat na špičku ve svých oborech, takže můžeme spojení hodnotit velmi úspěšně. Naše motto zní: „Prodejem naše služby nekončí…“ a proto nabízíme našim klientům kvalitní služby, o kterých jsme přesvědčeni, že s nimi bude náš zákazník spokojený.

Martin Mrvík, DiS.
vedoucí prodejního týmu AUDI

 

AUTO JAROV, s.r.o.
Philip Morris ČR, a.s.

Největší výrobce a prodejce tabákových výrobků v České republice

Využívání služeb systému monitoringu a vedení knihy jízd elektronickou formou snížilo administrativu našeho mohutného vozového parku na minimální možnou úroveň. Přineslo maximální přehled nad provozem a náklady.

Philip Morris ČR, a.s.

Klientů si vážíme

×