Provozovatel multiproduktového portfolia značky SHERLOG

Provozovatel multiproduktového portfolia značky SHERLOG

O firmě SHERLOG Technology

O nás

O nás

Specialisté na zabezpečení, vyhledávání a monitoring vozidel, motocyklů, lodí nebo techniky.

Využíváme vlastní rádiovou frekvenci pro rádiové lokalizační systémy. Působíme po celém světě. Provozujeme vlastní webovou a mobilní aplikaci pro GPS/GSM monitoring firemních vozidel.

Profil

  • Působíme na trhu již od roku 1992
  • Ryze česká firma s českým kapitálem
  • Přes 80 zaměstnanců
  • Komplexní produktová řešení
  • Prodej a zákaznická podpora

Nové výzvy

  • Zdokonalování stávajících technologií a služeb
  • Rozšíření spolupráce na projektech celospolečenského charakteru
  • Působení v mezinárodních projektech
  • Vývoj nových produktových řad

Náš příběh

Náš příběh

SHERLOG Technology, a.s. je ryze česká společnost, která je na trhu již od roku 1992 (založena jako Secar Bohemia, a.s.). Od prvních dní založila své podnikání na unikátním rádiovém zabezpečení vozidel SHERLOG Security.


Systém SHERLOG Security je jediný systém v ČR určený pro zabezpečení vozidel všeho druhu na bázi rádiové technologie. Rádiová síť je tvořena soustavou stovek anténních zaměřovacích bodů, které umožňují lokalizovat chráněný objekt. Díky koordinaci NON-STOP Operačního centra, vlastních vyhledávacích prostředků a spolupráci s Policií ČR je délka vyhledávací akce průměrně do 2 hodin. Systém SHERLOG Security je dlouhodobě nejúčinnější pokrádežový zabezpečovací systém.


V roce 2005 společnost rozšířila produktové portfolio o Elektronickou knihu jízd SHERLOG Trace. V současné době je největším provozovatelem online monitorovacích systémů a elektronické knihy jízd v ČR.


SHERLOG Technology, a.s. od roku 2020 nabízí možnost čištění motoru pomocí vodíku, který odstraní usazeniny, nánosy a povlaky ve spalovacím systému motoru. Díky tzv. dekarbonizaci můžete svému vozidlu snížit provozní náklady, emise, hlučnost a zároveň obnovit jeho výkon.

Náš příběh

SHERLOG představuje na domácím trhu špičku ve svých oborech a řadí se k předním i v evropském měřítku. Služby systému SHERLOG aktivně využívají společnosti nejen v ČR a Evropě, ale i v Jižní Americe a na Blízkém východě.

Společnost je držitelem Certifikátu pro systém managementu dle EN ISO 9001:2016 reg. číslo 03 2021 01.

Milníky v historii firmy

"Minulost je moudrost. Současnost je láska. Budoucnost jsou možnosti."
Ralph Smart, americký psycholog a spisovatel

Značka SHERLOG a filozofie společnosti

Značka SHERLOG a filozofie společnosti

Značka SHERLOG vytváří stabilní pocit ochrany. Je vnímána jako seriózní, prémiová a důvěryhodná. Její síla vychází z kombinace dlouholeté tradice a dynamického vývoje. Vysoká kvalita jejích produktů a služeb spolu se špičkovým servisem a péčí o klienta je pro SHERLOG vždy na prvním místě.

Kariéra

Aktuální volné pracovní pozice

Nanašli jste vhodnou pracovní pozici? Přesto nás zajímá Váš životopis!

Nanašli jste vhodnou pracovní pozici? Přesto nás zajímá Váš životopis!

V případě volného pracovního místa Vás budeme rádi kontaktovat. Svůj životopis můžete zaslat na HR oddělení Šárce Cikánkové sarka.cikankova‌‌M‌‌sherlog.cz. Zároveň budeme rádi, když nám napíšete něco o sobě, proč bychom si právě Vás měli vybrat.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Klientů si vážíme

×