Dopřejte vašemu motoru tu nejlepší péči

Dekarbonizace motoru

Dopřejte vašemu motoru tu nejlepší péči

Využijte službu v Praze, Brně a Plzni.
Dekarbonizace motoru
již od 2 590 Kč s DPH

<p>Zanechejte nám vaše <strong>telefonní číslo</strong></p>

Zanechejte nám vaše telefonní číslo

a my se Vám ozveme

Proč dekarbonizovat motor vodíkem?

Proč dekarbonizovat motor vodíkem?

Dekarbonizace motoru je vysoce efektivním způsobem, který vede k výraznému snížení množství škodlivých výfukových plynů, snížení spotřeby paliva, zvýšení výkonu motoru, a tím samozřejmě také ke snížení nákladů na údržbu vozidla a prodloužení životnosti jeho součástí a systémů.

Uvedených výhod je dosaženo tím, že dojde k odstranění částic sazí, které vznikají při běžném provozu v důsledku spalování paliva a usazují se ve spalovací komoře, na hlavách pístů, nasávacích a výfukových ventilech, na stěnách válců, zapalovacích svíčkách a vstřikovačích. Odtud se pak dostávají i do dalších částí vozidla, jako je filtr pevných částic či EGR ventil, a vedou k rychlejšímu opotřebení a následným poruchám, kterým lze předejít právě dekarbonizací naftového či benzínového motoru. Tu je vhodné provádět po každých 15–25 tisících najetých kilometrů.

Dekarbonizace motoru

Dekarbonizace motoru

V průběhu dekarbonizace motoru vodíkem dochází k odstranění usazenin, nánosu a povlaku, které vznikají při vstřikování paliva do válců. Toto palivo není spalovacím motorem využito na 100 %, proto se na stěnách sacích kanálů, ventilech, ve spalovacím prostoru na svíčkách, filtru pevných částic, katalyzátoru i dalších součástech kontinuálně usazuje karbon. Ten negativně ovlivňuje nejen samotnou životnost součástí (včetně těch, které nejsou čištěny přímo, jako jsou EGR ventily), ale i výkon motoru, spotřebu paliva i množství produkovaných emisí.

 

Vodíková dekarbonizace bez rizika poškození motoru

Vodíková dekarbonizace bez rizika poškození motoru

Dekarbonizaci naftového motoru i dekarbonizaci benzínového motoru provádíme tou nejbezpečnější metodou bez rizika poškození motoru, a to pomocí čištění vodíkem. Oproti časově i finančně náročné chemické dekarbonizaci motoru, kdy je nutno vyměnit také olej a filtr, probíhá tento proces bez pomoci tekutých chemických přípravků, pouze za využití směsi vodíku a kyslíku, jež jsou přidány do sání motoru. 

Zde vzniká chemická směs v plynném skupenství, která účinně odstraňuje saze, prochází výfukovým potrubím a uvolňuje se do ovzduší.

Pravidelné čištění zakarbonovaného motoru pro nejlepší výkon

Pro ten nejlepší stav a výkon vašeho vozidla doporučujeme provádět dekarbonizaci motoru vodíkem po 15–25 tisících najetých kilometrů. Využít můžete naše pobočky v Praze v ulici Českobrodská 7/34, Brně v ulici Plynárenská 499 a Plzni v ulici V Koutě 338, kde vám naši profesionální pracovníci šetrně vyčistí všechny nánosy, a tak vrátí motoru výkon, a to během pouhých 30–60 minut vašeho času (v závislosti na objemu motoru).

Proč využít službu dekarbonizace motoru?

Proč využít službu dekarbonizace motoru?

Chcete-li, aby vám motor sloužil co nejdéle, dosahoval toho nejlepšího výkonu, z výfukového systému vycházelo co nejméně škodlivých výfukových plynů a měli jste co možná nejnižší spotřebu paliva, pak se bez vodíkové dekarbonizace motoru neobejdete.

Dekarbonizaci motoru byste měli absolvovat po každých 15–25 tisících najetých kilometrů (v závislosti na stylu jízdy a podmínkách), přičemž samotné čištění vodíkem zabere 30–60 minut. Celkový čas dekarbonizace závisí především na objemu motoru i jeho typu. Obecně platí, že čím větší je objem motoru, tím více času čištění vyžaduje.

Déle trvá dekarbonizace naftových motorů, u kterých standardně vzniká více karbonu, a tím dochází k většímu zanášení. Naopak dekarbonizace benzínových motorů je na čas méně náročnější, jelikož benzínové motory spalují palivo lépe a nevzniká tolik usazenin.

/

Proč zvolit pro dekarbonizaci motoru SHERLOG?

Proč zvolit pro dekarbonizaci motoru SHERLOG?

  • K dekarbonizaci motoru využíváme tu nejšetrnější metodu odstraňování uhlíkových nánosů – čištění vodíkem. Vodík je výjimečným katalyzátorem, který snadno váže jiné chemické prvky. Ve spalovacích motorech reaguje vodík s částicemi sazí a vytváří novou chemickou sloučeninu v plynném skupenství, která odstraňuje saze, a navíc se nehromadí na žádné části motoru ani filtru, ale prochází výfukovým potrubím a uvolňuje se do ovzduší.
  • Dekarbonizaci zvládnou naši profesionální pracovníci provést za 30–60 minut, a to zcela bez rizika poškození motoru.
  • Pro odstranění karbonu z motoru můžete využít některou z našich tří poboček, a to v Praze, Brně nebo Plzni.
  • Cena dekarbonizace motoru začíná již na 2 590 Kč s DPH.

Při každé dekarbonizaci vám provedeme ZDARMA dezinfekci interiéru ozónem.

<p>Zanechejte nám vaše <strong>telefonní číslo</strong></p>

Zanechejte nám vaše telefonní číslo

a my se vám ozveme

Co je Dekarbonizace a jak probíhá?

Cena dekarbonizace motoru vodíkem

Cena dekarbonizace motoru vodíkem

U nás můžete využít čištění motoru osobních i užitkových vozidel se spalovacím motorem. Cena dekarbonizace motoru závisí na samotném objemu motoru a začíná již na 2 590 Kč s DPH. Spolu s příznivou cenou ušetříte i svůj čas – pro samotné odstranění karbonu z motoru a dalších částí nám postačí 30–60 minut (v závislosti na objemu motoru). Spolu s dekarbonizací od nás navíc ZDARMA získáte dezinfekci interiéru ozónem.

Vyberte si z uvedených kategorií

Vyberte si z uvedených kategorií

Přesný objem motoru naleznete v technickém průkazu vozidla.
DO 999 cm 3
2 590 Kč s DPH
OD 1 000 cm 3
DO 2 999 cm 3
2 990 Kč s DPH
OD 3 000 cm 3
DO 5 999 cm 3
3 490 Kč s DPH

Na kterých pobočkách dekarbonizaci motoru provádíme

Na kterých pobočkách dekarbonizaci motoru provádíme

K odstranění karbonu z vašeho motoru vodíkem, můžete využít naše 3 pobočky SHERLOG.

Dekarbonizace motoru Praha 9 – Hrdlořezy

Najdete nás v ulici Českobrodská 7/34, a to od pondělí do pátku od 7:30 do 18:00 hodin.

Pro rezervaci termínu nebo více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 221 513 333, nebo nám napište e-mail na revize‌‌M‌‌sherlog.cz.

Dekarbonizace motoru Brno

Najdete nás v ulici Plynárenská 499, a to od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin.

Pro rezervaci termínu nebo více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 543 248 381 či +420 777 624 647, nebo nám napište e-mail na moravia@secar.cz.

Dekarbonizace motoru Plzeň

Najdete nás ve Zruči v ulici V Koutě 338, a to od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin.

Pro rezervaci termínu nebo více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 722 129 224, nebo nám napište e-mail na plzen‌‌M‌‌sherlog.cz.

 

Pro informace o dekarbonizaci, sjednání termínů či zákaznickou podporu můžete také využít naše zákaznické centrum na telefonu +420 221 513 333, případně můžete vyplnit formulář na této stránce a my se vám ozveme.

Nenechte si ujít výhodnou nabídku, kdy k dekarbonizaci motoru získáte dezinfekci interiéru ZDARMA, a rezervujte si svůj termín ještě dnes. Rozdíl opravdu poznáte!

Zkušenosti s dekarbonizací motoru

Prohlédněte si hodnocení našich zákazníků, kteří využili dekarbonizaci vodíkem. Veškeré hodnocení je z Google profilu společnosti SHERLOG.

Máte zájem? Napište nám.

Máte zájem? Napište nám.

Chcete se objednat na Dekarbonizaci motoru nebo potřebujete více informací? Dejte nám vědět!

Pro rychlejší vyřízení termínu Dekarbonizace, nám napište, kde byste rádi chtěli Dekarbonizaci provést.
Dekarbonizaci provádíme v Praze, v Brně nebo v Plzni. 

Děkujeme

Váš SHERLOG

FAQ

Otázky
Jak poznám, že je třeba Dekarbonizaci provést na mém autě?
Proč bych měl motor dekarbonizovat?
Jak to funguje, je to bezpečné?
Poznám Dekarbonizaci jako řidič?
Jak dlouho Dekarbonizace trvá?
Kde Dekarbonizaci provádíte?

Klientů si vážíme

×