Výhodné řešení pro vozové parky

Prodej a instalace kamer

Výhodné řešení pro vozové parky

Řešili jste již ve firmě dopravní nehody? Máte zkušenosti s dokazováním, kdo nehodu nebo kolizi způsobil? Nyní pro Vás máme řešení, které Vám dokáže pomoci a vše zjednodušit.

Exkluzivní nabídka kamer

Exkluzivní nabídka kamer

Exkluzivní nabídka kamer

Dovolujeme si Vám předložit exkluzivní nabídku kamer značky TrueCam a LAMAX včetně odborné instalace a školení obsluhy, jež budou dohlížet a zaznamenávat dění kolem vašeho vozu. Máme zkušenosti, že nabízené řešení ocení, jak vedení Vaší společnosti, jejíž cílem je mimo jiné minimální "nehodovost" a s kamerami se vždy jezdí opatrněji, tak samotní řidiči, kteří jednoduše a průkazně doloží své chování za volantem.

Můžete si vybrat ze tří typů kamer, ke kterým automaticky získáváte odbornou instalaci na našich pobočkách nebo u partnerů naší společnosti. Nabízené kamery jsou vhodné jak do osobních vozidel, tak do nákladních vozidel, případně autobusů s kolmým čelním oknem.

Výhody pro Vás i Vaše zaměstnance

Výhody pro Vás i Vaše zaměstnance

S našimi kamerami získáte i něco navíc, protože "být se SHERLOGem se totiž vyplatí" a proto ke každému kamerovému řešení získáte mimořádné bonusy a slevy pro všechny Vaše zaměstnance na produkty a služby SHERLOG.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme a domluvíme vše potřebné.

Klientů si vážíme

×