Zemědělská technika v hledáčku zlodějů

Články

Téměř každý v našem okolí zná někoho, komu bylo něco odcizeno.Výjimkou nejsou ani pracovníci v zemědělství. Z důvodu rostoucího zájmu o zemědělskou techniku, mnozí zemědělci potvrzují, že mají přímou zkušenost s odcizením nebo pokusem o odcizení stroje nebo drahé komponenty ze stroje.


Zemědělské stroje se v posledních letech dostávají čím dál více do hledáčku zlodějů, a to z důvodu nedostatku strojů, komponentů či speciálního vybavení na trhu a zároveň rostoucí poptávky. Zloději se mohou zaměřit buď na celý stroj anebo na odcizení mnohdy drahých komponentů, bez kterých se už v dnešním precizním zemědělství neobejdeme.
Organizované skupiny se nebojí odcizit stroj ani ze soukromého pozemku či garáže. Stroj, který je ponechán na poli, v lese či jinde ve volném prostranství je pro ně jednoduchým úkolem.


Jak se můžeme bránit?
Existuje mnoho možností, jak chránit své stroje, které pracují s různými technologiemi, avšak nejspolehlivějším zabezpečovacím systémem je rozhodně český rádiový systém SHERLOG.


Proč SHERLOG?
SHERLOG jako jediný systém na zabezpečení vozidel používá vlastní rádiovou síť, která pokrývá celou Českou republiku. Není tak závislý na žádném operátorovi mobilních služeb, jako jsou konkurenční řešení, která fungují na technologii GPS/GSM. Díky vlastnímu NON-STOP operačnímu centru a vlastnímu vyhledávacímu týmu reaguje okamžitě, jakmile se někdo pokusí se strojem odjet nebo pohnout.
SHERLOG si poradí i s pokusy zlodějů, kteří často využívají mobilní rušičky a snaží se jimi zabránit lokalizaci stroje. Zabezpečovací systém SHERLOG zloději nijak neobejdou a odcizený stroj bude bez problému dohledán.


Více o zabezpečení zemědělských a stavebních strojů se dozvíte na www.sherlog.cz/technicZpět

Klientů si vážíme

×