O nás

Specialisté na zabezpečení, vyhledávání a monitoring vozidel, motocyklů, lodí nebo techniky. Lokalizujeme úniky a ztráty produktovodných tras. Využíváme vlastní rádiovou frekvenci pro rádiové lokalizační systémy. Působíme po celém světě.  Provozujeme vlastní webovou a mobilní aplikaci pro GPS/GSM monitoring firemních vozidel.

Profil

  • Společnost se proměnila z mateřské SECAR BOHEMIA, a.s.
  • Ryze česká firma s českým kapitálem
  • Přes 120 zaměstnanců
  • Komplexní produktová řešení
  • Vývoj a výroba HW/SW, služby a zákaznická podpora

Nové výzvy

  • Zdokonalování stávajících technologií a služeb
  • Rozšíření spolupráce na projektech celospolečenského charakteru
  • Působení v mezinárodních projektech
  • Vývoj nových produktových řad
  • Vývoj speciálních projektů na míru
Náš příběh

SHERLOG SE je provozovatel vlastní rádiové frekvence. Vlastní rádiovou síť využívá pro lokalizaci a vyhledávání odcizených vozidel SHERLOG SecurityCar. Provozuje GPS/GSM monitorovací systémy SHERLOG Trace, které nabízejí komplexní službu pro správu vozového parku. Specifické využití představuje produkt SHERLOG Security Pipelines, který slouží k detekci a lokalizaci úniků médií z dálkovodných tras.

Systém SHERLOG SecurityCar je jediný systém v ČR určený pro zabezpečení vozidel všeho druhu na bázi rádiové technologie. Rádiová síť je tvořena  soustavou stovek anténních zaměřovacích bodů, které umožňují lokalizovat chráněný objekt. Díky koordinaci NON-STOP Operačního centra, vlastních vyhledávacích prostředků a spolupráci s Policií ČR je délka vyhledávací akce průměrně 2 hodiny. Systém SHERLOG SecurityCar je dlouhodobě nejúčinnější pokrádežový zabezpečovací systém s úspěšností navrácení vozidla více než 98 %.

SHERLOG SE provozuje monitorovací systémy SHERLOG Trace. V současné době je největším provozovatelem online monitorovacích systémů a elektronické knihy jízd v ČR. 

SHERLOG Security Pipelines je prověřený online systém včasné detekce úniků z potrubí nezávisle na druhu média (ropa, voda, plyn,…). Systém detekuje již malé úniky a  je schopen lokalizovat místo úniku v řádech desítek metrů do několika desítek sekund. Je využíván pro předcházení ekologickým škodám, technických havárií a nelegálních odběrů komodit.

SHERLOG SE představuje na domácím trhu špičku ve svých oborech a řadí se k předním i v evropském měřítku. Služby systému SHERLOG  aktivně využívá přibližně 7 500 společností a to nejen v ČR a Evropě, ale i v Jižní Americe a na Blízkém východě.

Společnost je držitelem Certifikátu pro systém managementu dle EN ISO 9001:2000 /reg. číslo 44 100 065001/ a dále drží i osvědčení od Národního bezpečnostního úřadu ČR (č.000106).

Milníky v historii firmy
"Minulost je moudrost. Současnost je láska. Budoucnost jsou možnosti.“ — Ralph Smart, americký psycholog a spisovatel
Rok 1992
Rok 1998
Rok 2002
Rok 2005
Rok 2014
rok 2019
Tiskové zprávy
Všechny zprávy
Značka SHERLOG a filozofie společnosti

Značka SHERLOG vytváří stabilní pocit ochrany. Je vnímána jako seriózní, prémiová a důvěryhodná. Její síla vychází z kombinace dlouholeté tradice a dynamického vývoje. Vysoká kvalita jejích produktů a služeb spolu se špičkovým servisem a péčí o klienta je pro SHERLOG vždy na prvním místě.