Centrum Paraple
obecně prospěšná společnost, založená v roce 1994 Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků
paraple

Velmi rádi spolupracujeme s Centrem Paraple, které již 25 let poskytuje služby lidem, kteří se ocitli na vozíku. Díky podpoře firem i jednotlivců dokáže Paraple pomoci vozíčkářům zvládnout těžkou životní situaci po úrazu či onemocnění a vrátit se zpátky do života. Tato péče je velice nákladná, úhrady od zdravotních pojišťoven, státní dotace a platby od samotných klientů ji nepokryjí. Rádi si s Parapletem zahrajeme charitativní golf nebo zaběhneme závod pro dobrou věc.

Nadace Jedličkova ústavu - S mobil, s.r.o.
bezbariérová doprava klientů a osobních asistentů studentů Jedličkova ústavu

Již 11 let žáci a studenti Jedličkova ústavu a škol mohou denně využívat bezbariérové mikrobusy pro individuální i hromadnou přepravu. Využívají je pro cesty do školy a zpět domů, za sportem i kulturou a další volnočasové aktivity mimo Jedličkův ústav. Projekt od počátku zajišťuje Nadace Jedličkova ústavu ve spolupráci s firmou S-MOBIL s.r.o., která se stará o finanční stránku projektu včetně úhrady pohonných hmot a nákladů souvisejících s provozem mikrobusů Mercedes Benz Sprinter a Ford Transit. A právě s náklady na pohonné hmoty pomáhá i SHERLOG.

nadace JU
Motoklub vozíčkářů ČR
sdružení vozíčkářům po celé ČR, kteří i přes svůj handicap neodolali kouzlu čtyřkolek
motoklub

SHERLOG dlouhodobě podporuje akce motorkářského klubu vozíčkářů.  Každoročně odměňuje vítěze Memoriálu Jana Kašpara, oblíbeného čtyřkolkářského setkání vozíčkářů. Smil Flek z Nohavic, Praotec Čech nebo náčelník Němec z cimrmanovských divadelních her by měl radost, že se lidé upoutáni na vozík dál věnují tomu, co je baví. Motoklub nezůstává jen u akcí v tuzemsku, ale organizuje i velké výjezdy do zahraničí. Mezi oblíbené destinace patří Rumunsko a jeho krásné hory.

Orion - Moto Racing Group
český tým dálkového rally

Účastník šesti ročníků nejslavnější rally Dakar. Startuje v kategoriích moto, quad (čtyřkolky) a terénních SxS. Manažer týmu Ervín Krajčovič  dal dohromady partůu nadšených lidí, kteří vynesli jezdce Milana Engela mezi elitu motocyklové soutěže (15.  místo – Dakar 2019- nejlepší český jezdec) a první českou ženu, která nejtěžší závod dokončila, Ollie Roučkovou. Tým si dává za cíl podporovat a vychovávat mladé motokrosaře a enduro jezdce, kterým chce pomoci při jejich cestě mezi českou extratřídu. Spolupráce s týmem MRG nespočívá jen ve finanční podpoře týmu, ale i ve spolupráci na vývoji a testování jednotek SHERLOG. Spolupracujeme při vývoji jednotky pro motocykly, která musí snést provoz v extrémně namáhaném prostředí, testujeme vyčítání informací z řídících jednotek doprovodných vozidel.

MRG
Adam Ondra
světový fenomén lezeckého sportu
adam ondra

Český sportovní lezec Adam Ondra je úspěšný již od nejnižších věkových kategorií sportovního lezení. Kombinuje indoor lezení na obtížnost ve sportovních halách s přírodními stěnami a skalními masivy. Přes deset let vede žebříčky skalních lezců. V září 2017 jako první přelezl novou nejtěžší cestu světa Silence (vlastní projekt s nejvyšší obtížností 9c) a opět tak posunul hranice lezení. Pro své přesuny do hor využívá speciálně upravené vozidlo VW Transporter California, které je pro něj na cestách nepostradatelné. SHERLOG si vzal jeho vozidlo na starost a poskytuje mu ochranu před zloději, ale i přehled nad najetými kilometry, spotřebou, výškovými nebo rychlostními profily.

Tenkrát v listopadu
Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu

Publikace vydaná u příležitosti třicátého výročí od listopadových událostí v roce 1989.

Karlova Univerzita za podpory SHERLOG Technology, a.s. vydala knihu, která nabízí specifický úhel pohledu na zlomové dění roku 1989. S odstupem třiceti let se k němu vracejí ve svých vzpomínkách tehdejší studenti a zaměstnanci Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy.

Tenkrát v listopadu